PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1498}

Cztery wesela i pogrzeb

Four Weddings and a Funeral
6,9 98 520
ocen
6,9 10 1 98520
7,4 21
ocen krytyków
Cztery wesela i pogrzeb
powrót do forum filmu Cztery wesela i pogrzeb

Uwielbiam komedie romantyczne. Ta jest jedną moich ulubionych. A jakie są Wasze ulubione?
Moje to są takie:
1.Cztery wesela i pogrzeb
2.Pretty Woman
3.Dziewczyna z Alabamy
4.Dziennik Bridget Jones
5.Czego pragną kobiety
6.Lepiej być nie może
7.Mąż idealny

Czekam na wasze propozycje:)

użytkownik usunięty
Przemek

Z tych co wymieniłaś to podoba mi się 'Dziennik...' ^^ i 'Cztery wesela...'. Pretty Woman jakoś nie strawiłam ;/

Ogólnie osobiście wolę thrillery, ale komedie romantyczne też spoko. O ile są oryginalne i nie tak przewidywalne jak 'Uciekająca panna młoda'.
Podobało mi się też 'Dirty Dancing'.

ocenił(a) film na 9

ja też bardzo lubię thrillery i horrory
a co do Dirty Dancing, to tego jeszcze nie widziałem:(

Przemek

Ja nie trawie komedii romatycznych

jedynie Pretty Woman bardzo lubie
i Dziennik Bridget od biedy, ale bez wiekszych zachwytow;)

ocenił(a) film na 9
kryptonim_zajec

ja za to strasznie nie lubię typowych filmików telewizyjnych, które można określić jednym słowem: dziadostwo. Chodzi mi głównie o takie oparte na faktach, bo niektóre są żałosne. Z tego typu filmów lubię tylko "Tajemnice Zoey" z Mią Farrow, który zresztą leci w tym tygodniu na Jedynce, i który ponownie zobaczę.

Przemek

Ja kocham "Cztery wesela..."! :) Chyba najlepsza komedia z Grantem jaką widziałam. Jeju, nigdy mi się to nie znudzi. 10/10
Z Twoich ulubionych KR podobają mi się: no oczywiście "Cztery wesela..." :D i "Czego pragną kobiety". "Pretty woman" nigdy nie dojrzałam do końca, a "Dziennik..." to taki dość słaby.. ;P

Ogólnie bardzo lubię Hugh Granta i filmy z jego udziałem. ;) Pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones