Rowan Atkinson

Rowan Sebastian Atkinson

8,5
22 377 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rowan Atkinson

Przecież jego córka jest śliczną kobietą a w internecie panują jakieś demotywatory "córka
Atkinsona" nie rozumiem...

Robaczek_12

Właśnie o to chodzi ;) Córka jest przepiękna - co jest dla wielu szokiem, bo tatuś do najprzystojniejszych nie należy (zwłaszcza jak strzela takie miny jak w "Jasiu Fasoli").

littleuglymonster

Całe szczęście ona odziedziczyła urodę po mamie :)

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Zatem wniosek jest taki, że jeśli ktoś mówi o kobiecie "córka Atkinsona", to znaczy, że uważa ją za ładną. Tylko trzeba się orientować w sytuacji, bo jeśli ktoś nie widział tej dziewczyny, to może sobie pomyśleć, że dana osoba wyraża się krytycznie o kimś.;) A tak swoją drogą całkiem ładna, tylko szkoda, że na zdjęciach, które są dostępne w Internecie zawsze ma takie rozczochrane włosy. ;)

Hehe, właśnie. :)
Faktycznie, ale może lubi fryzury a'la wiatr we włosach. :)

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Co to się wydarzyło? Przyszła mi wiadomość, że skomentowałaś wypowiedź w tym temacie, a żadnej odpowiedzi nie widać.

Bo skomentowałam i ja ją widzę. Znowu coś fw świruje.

"Hehe, właśnie. :)
Faktycznie, ale może lubi fryzury a'la wiatr we włosach. :)"

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Dzisiaj już jest.;)

Ano widzisz...:)

littleuglymonster

A czy Gemma Atkinson http://www.filmweb.pl/person/Gemma+Atkinson-123110 jest w jakiś sposób spokrewniona z Rowan'em?

dingo21

Właśnie tak samo szukałem tej informacji , bo jak wklepywałem w google Lilly Atkinson to mi wyskakiwała też Gemma

użytkownik usunięty
bakari1

A ja cały czas myślałem, że to Gemma jest córką Rowana ._.

A kto by się w tym łapał :D

Kto by to ogarnął :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones